biżuteria

Projektowanie i Tworzenie Biżuterii Artystycznej


Biżuteria odgrywa w naszym życiu szczególną rolę. To wyjątkowy dodatek, który upiększa i zmienia wizerunek kobiety, pozwala zwrócić na siebie uwagę otoczenia poprzez podkreślenie własnego stylu. Każda sztuka biżuterii to inna historia i jako pamiątka ma wartość sentymentalną, własny klimat i charakter. Pomaga nam wracać do wspomnień...

Czy to nie wspaniale byłoby umieć własnoręcznie zrobić jakaś ozdobę? A potem nosić lub podarować komuś zrobioną przez siebie biżuterie, zyskując uznanie w oczach przyjaciół i rodziny? Biżuteria z koralików jest wspaniałym podarkiem dla bliskich. W naszym imieniu mówi im: "Spójrz , zrobiłam to dla ciebie"...

Ciekawe i kreatywne zajęcia zorganizowane zostały organizowany jest z myślą o osobach, które chcą wykorzystać swoje umiejętności plastyczne i manualne, aby tworzyć oryginalną i nieskomplikowaną biżuterię artystyczną.Twórcze działanie jest swietna okazją do zabawy, czynności manualne dają uspokojenie, pozwalają się skupić i zrelaksować.

W czasie zajęć będziemy mogli eksperymentować z wieloma materiałami: kamieniami naturalnymi, koralikami, drewnem. Nauczymy się organizować własny warsztat pracy, zapoznamy się z podstawowymi narzędziami oraz technikami projektowania i tworzenia biżuterii od podstaw. Przy okazji odkryjemy też z pewnością, że produkcja biżuterii może być przyjemnością i dawać wiele satysfakcji.

Uczestnicy otrzymują materiały pomocnicze w formie szczegółowego opisu warsztatu a wykonane przez siebie prace zabierają do domu.
Dla administratorów
Natychmiast - CMS, przedmiot 2009